0 232 237 01 13
Aydınlatma konusunda akıllı çözümler sunan DB aydınlatma firmamız klasik aydınlatma ve modern aydınlatma konusunda sektörün öncü firmalarından birisidir. Gold seri aydınlatma direklerimiz tasarım ödülü olarak sektörde kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Aydınlatma, yol aydınlatma, led aydınlatma direği üretiminde kalite, minimum enerji tüketimi ve tasarımı ön plana alarak, rakiplerine öncülük etmektedir.
Aydınlatma

Aydınlatma

Aydınlatma konusunda akıllı çözümler sunan DB aydınlatma firmamız klasik aydınlatma ve modern aydınlatma konusunda sektörün öncü firmalarından birisidir. Gold seri aydınlatma direklerimiz tasarım ödülü olarak sektörde kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Aydınlatma, yol aydınlatma, led aydınlatma direği üretiminde kalite, minimum enerji tüketimi ve tasarımı ön plana alarak, rakiplerine öncülük etmektedir.

Aydınlatma Elemanları

D&B Aydınlatma olarak; park ve bahçe, yol aydınlatma elemanları ürettiğimiz gibi, dekoratif ve led teknolojisine dayalı aydınlatma ekipmanlarımız ile de hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de özel tasarımlar ile dış mekanları daha yaşanabilir kılıyoruz.

Sahip Olduğumuz Belgeler:

  • Avrupa Standartları Belgesi
  • İSO Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  • Tasarım Ödülleri
  • Kentsel Gelişime Destek Onur Belgesi

Aydınlatma Direkleri Ürün Çeşitlerimiz
 

Led Aydınlatma Direkleri ve Armatürleri

Sokak aydınlatmalarında 2010 yılından bu yana kullanımı giderek artan led aydınlatma sistemlerini kullanan D&B Aydınlatma, yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan ve uzun ömürlü ürünler tasarlamaktadır. Led aydınlatma sistemleri; hem dayanıklı ve çevre dostu hem de diğer ışık kaynaklarına göre tasarım, ışık rengi gibi alternatiflere sahip olduğundan; daha sık tercih edilmeye başlanmıştır. Bu doğrultuda, aydınlatma sistemlerindeki gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz; yüksek enerji tasarrufu sağlayan ve bahçe, park, cadde gibi alanların yanı sıra dekoratif anlamda da kullanabilen led sistemini giderek geliştirmektedir.

Park, Bahçe Aydınlatma Direkleri ve Armatürleri

Park ve bahçe aydınlatma sistemlerinde enerji tasarrufu önemli olduğu gibi; dayanıklılık ve doğa dostu malzeme kullanımı da büyük önem taşır. Bu nedenle, D&B Aydınlatma, son teknolojiden yararlanarak, kullanım ömrü uzun, ışık şiddeti ayarlanabilir ve doğa dostu park ve bahçe aydınlatma direkleri üretmektedir.

Dekoratif  Yol, Cadde Aydınlatma Direkleri ve Armatürleri

Dekoratif aydınlatma direkleri, çoğunlukla park ve bahçe aydınlatmalarında kullanıldığı gibi; ışık şiddeti, aydınlatma direği boyu, ışık kalitesi ve rengi gibi hususlar açısından önem taşır. 2006 yılından bu yana, dünyanın birçok şehrinde D&B Aydınlatma dekoratif aydınlatma direkleri kullanıldığı gibi, şirketimiz ürünlerini her geçen gün geliştirmekte ve değişen şehir yapısına uyumlu hale getirmektedir.