0 232 237 01 13

DB 220 Oturma Bankları

DB 220 Modüler Oturma Bankları

D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları ve kent mobilyaları tarafından üretilen DB220 tasarım ödüllü ürünlerimizdendir.

Kent mobilyaları üretiminde kalite ve tasarımı ön plana çıkararak, sektördeki rakiplerine öncülük eden DB Aydınlatma tarafından üretilen DB 220 modüler oturma bankı, galvanize edilmiş metal kullanılarak üretilmiştir. AVM , park, bahçe gibi dış mekanlarda kullanım için ideal olan ürün; hem kullanıcı deneyimi hem de dayanıklılığı ile tercih sebebi olmaktadır.

Yere sabitlene bilinir, galvanize edilmiş metal üzeri elektrostatik toz boyaya sahip ana iskeleti ile modüler oturma bankı, dış mekan hava şartlarına, korozyona ısı değişikliklerine darbelere dayanıklıdır, kolay kırılmaz ve çoğu kimyasal etkilerden zarar görmezler.

ModülerOturma banklarımız; modüler saksılarımız ile entegre edile bilir şekilde tasarlanmıştır , bakım gerektirmez yıpranmadan uzun yıllar kullanıma uygundur.

Modern kent yapısını daha estetik hale getirmek ve park, bahçe, piknik alanları, sahil gibi dış mekanlarda kullanıcıların rahat bir şekilde dinlenmelerini sağlamak amacıyla üretilen kent mobilyası, modern ve şık tasarımı ile dikkat çektiği gibi, konfor sağlayan yapısı ile de ideal kullanım sunmaktadır.

D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları tarafından üretilen bütün ürünler de olduğu gibi DB 220 modüler oturma bankı ‘da TSE standartlarına uygun olup ISO Kalite Belgesi ile Avrupa Standartları Kalite Belgesi’ne sahiptir.

Nitel Özellikler

* Elektrostatik toz boya

* Galvanize edilmiş metal

EBATLAR

W 125 CM

D 60 CM

H 45 CM

V 0.25M