0 232 237 01 13
Kent Mobilyaları

Kent Mobilyaları

D&B Aydınlatma Kent Mobilyaları; çevre dostu, kullanım kolaylığı sağlayan ve ergonomik yapıya sahip ürünleriyle 2006 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir. 30.000 m² genişletilebilir üretim sahasıyla; oturma bankları, geri dönüşüm ve çöp kovaları, piknik masaları ve kompozit banklar başta olmak üzere farklı ürün gruplarında üretim yapan şirketimiz, insan ve toplum odaklı çalışma felsefesiyle kent yaşamını modern, sosyal ve estetik bir yapıya kavuşturmayı amaçlamaktadır.

Sektöre Öncülük Ediyoruz

Kent mobilyaları alanındaki tüm ürünlerde; ihtiyaçlara yönelik çalışmalar yapan ve gelişmiş alt yapısıyla kaliteli malzemeler ve özgün tasarımlar kullanarak hizmet kalitesini artıran şirketimiz; tecrübesi ve profesyonel çalışma sistemi ile yurt içi ve yurt dışında lider firmalar arasında yerini almaktadır.

Sosyal Yaşamı Destekliyoruz

Kent mobilyaları üretiminde, Orta Doğu ve Asya ülkeleri ile Avrupa ülkelerine ihracat yapan D&B Aydınlatma park bahçe ekipmanları , yurt içi ürün satışını da sürdürmektedir. D&B Aydınlatma; oturma bankları ve kompozit banklar, kentsel çöp kovaları ile geri dönüşümlü kovalar, piknik masaları başta olmak üzere tüm kentsel mobilya ürünlerinde; dayanıklı, ekonomik ve özel tasarımlara sahip ürünleriyle sosyal yaşamı destekleme hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Sahip Olduğumuz Belgeler:

  • Avrupa Standartları Belgesi
  • İSO Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  • Tasarım Ödülleri
  • Kentsel Gelişime Destek Onur Belgesi

Kent Mobilyaları Ürün Çeşitlerimiz

1. Oturma Bankları

Kent mobilyaları üretiminde geniş yelpazeli bir ürün grubuna sahip olduğumuz gibi; isteğe bağlı , renk ve malzemeler ile üretim yapıyoruz. Modüler  oturma bankları , çocuklar için özel tasarımlar ve ergonomik ürünler ile açık alanlar artık daha şık.  Emprenye oturma bankları ile hem uzun ömürlü ürünler oluşturuyor hem de çevre dostu yaklaşımımızla kaliteli üretim anlayışımızı sürdürüyoruz.

2. Piknik Masaları

Kent yaşamında sosyal alanların vazgeçilmez bir konuma erişmesi ile kamelya ve piknik masalarına duyulan ihtiyacın arttığının farkındalığı ile hem çevre dostu hem de kullanışlı; farklı renk ve tasarımlara sahip piknik masaları ile sosyal yaşamdaki bu artışa destek veriyoruz.

3. Geri Dönüşüm Kovaları

Çevreyi korumak ve geri dönüşüm sistemlerine destek vermek amacıyla işlevsel ve tasarımsal açıdan dikkat çekici geri dönüşüm kovaları üretiyoruz. Çevre dostu bir yaklaşım ve kent yaşamında estetik bir duruş sağlayacak tasarımlar ile çevreye katkı sağlamaya ve geri dönüşüm konusundaki farkındalığı arttırmaya devam ediyoruz.

4. Kompozit Banklar

Uzun ömürlülük, dayanıklılık ve ekonomik olma özelliği ile öne çıkan kompozit bank üretiminde yurt içi ve yurt dışı pazarlarda önemli bir yere sahip olmakla beraber, park ve bahçe gibi alanlarda kullanımı giderek artan kompozit banklar için özel tasarımlar oluşturmaya devam ediyoruz.

5. Kentsel Saksı ve Çiçeklik

Açık alanlarda giderek daha fazla kullanılmaya başlanan saksı ve çiçeklik üretiminde, özgün tasarım çalışmaları yaparak; dayanıklılık, uzun ömürlü kullanım, düşük maliyet avantajları sağlıyoruz. Sosyal yaşamı ve çevreyi destekleyen çalışmalar yapmayı sürdürerek; kentsel saksılar ve çiçeklikler için dikkat çekici tasarımlar sunuyor, açık alanlarda huzurlu bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.

6. Kentsel Çöp Kovaları

Metal, alüminyum, ahşap , galvaniz ve döküm çöp kovaları üretiyor, kentsel çöp kovaları ile çevre kirliliğinin azaltılması hedefleyen kurumlara ; eğlenceli ve şık , işlevsel ve kolay kullanım sağlayan ürünler tasarlayıp  üreterek  bu alandaki bilinci artırmayı amaçlıyoruz.

7. Gazebo ve Pergole

Gazebo ve pergole üretiminde; emprenye ahşap kullanarak dayanıklılık ve uzun ömürlülük sağladığımız gibi, yaptığımız üretimler ile insanların yaşamına renk katmayı da hedefliyoruz.