0 232 237 01 13

Tasarım

Tüm ürün gruplarımızda, yenilikçi yapımızı yansıtan kullanışlı tasarımlar hayal ediyor ve hayallerimizi üretime dönüştürüyoruz. Oluşturduğumuz tasarımlar ile sektörümüzdeki diğer firmalara öncülük ediyoruz. İzmir dış mekan spor aleti ve izmir dış mekan por aletleri konusunda profesyonel olan kadromuzla ile de yılların tecrübesi ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Modelleme Elektronik Ortam Testleri

Kent mobilyaları, aydınlatma sistemleri ve çocuk oyun grupları ile ilgili tüm ürünlerimizin modellemesini kendi bünyemizde gerçekleştiriyor ve elektronik ortam testleri yaparak, uzun ömürlü ve dış şartlara dayanıklı ürünlerimizi hızlı bir şekilde üretime hazırlıyoruz.

Kalıp Üretim ve Teknik Planlama

Kalıp üretim ve teknik planlama aşamalarında Avrupa standartlarındaki kaliteyi yakalıyor ve geniş yelpazede hizmet veriyoruz. bahçe aydınlatma oturma bankı sektöründe profesyonel ürünlerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Ebatlandırma ve İşleme

Ebatlandırma ve işleme uygulamalarını uzman üretim elemanlarımız ve makinelerimiz ile gerçekleştiriyor ve üretim güvenini artırarak, AR-GE çalışmalarımızdan verimli sonuçlar alıyoruz.

Birleştirme ve Tesviye

Üretimdeki önemli aşamalardan biri olan birleştirme ve tesviye uygulamasında modern makinelerimiz ve profesyonel elemanlarımızla üst düzey kalite sağlıyoruz.

Döküm

Üretim kalitemizi yükseltmek ve tüm ürünlerimizde üretim güveni oluşturabilmek amacıyla döküm aşamalarının tümünü fabrikamız bünyesinde gerçekleştiriyoruz.

Kaplama ve Boya

Kaplama ve boya uygulamalarında Avrupa standartlarındaki kaliteyi yakalamamıza destek veriyor ve dayanıklı, uzun ömürlü , kullanıcının sağlığını gözeten ürünler oluşturuyoruz.

Ahşap İşleme

Dış mekan, izmir dış mekan için uzun ömürlü , kullanışlı ve dayanıklı ürünler üretiyoruz. Kullanıcı ve doğa dostu ahşap ürünleri kendi bünyemizde üretip geliştirerek maliyet açısından tasarruf sağlarken, kalite standartlarını yükseltiyoruz.

Elektronik

Ürettiğimiz aydınlatma sistemleri için kullandığımız led elektronik kart sistemlerini şirketimiz bünyesindeki uzmanlar ile oluşturuyor ve ürünlerimizde hedeflediğimiz kalite bütünlüğünü sağlıyoruz.