0 232 237 01 13
sertifika_1.jpg

MARKALAŞMA SÜRECİ

Markalaşma sürecinde emin adımlar ile ilerleyen D&B ismini gelecek nesillere taşımayı hedef edinmiştir.
sertifika_1.jpg

ÜRETİM KAPASİTESİ

Kısa sürede üretim hacmini 5 katına çıkartan D&B büyümeye yönelik çalışmalarını ön görü ile sürdürmektedir.
sertifika_1.jpg

EN ISO 9001-2008

ISO 9001-2008 Kalite Güvence Siteminin gereğini yerine getirebilecek yönde altyapısını oluşturulan D&B aydınlatma bu standartlar doğrultusunda üretim ve hizmet anlayışını benimsemiştir.
sertifika_7.jpg

SANAYİ SİCİL BELGESİ

Bağlı bulunduğu odaların dikkatlerini çekip taktirlerini kazanan D&B çıtasını yükseltmeye devam edecektir.
cevre_aydinlatma_belge.jpg

Çevre Aydınlatma Yerli Malı Belgeleri

kent_park_belge.jpg

Kent ve Park Mobil Yerli Malı Belgeleri

oyungrubu_belge.jpg

Oyun Grubu Fitness Yerli Malı Belgeleri

Conformity European

D&B Düşük voltaj yönetmeliğine uygunluk , dış şartlara dayanıklılık ve elektriksel güvenlik ilkelerini yerine getirmekten , paketleme ve satış sonrası desteğe kadar kulanıcı taleplerini CE Avrupa standartları kapsamında yerine getirmektedir.
sertifika_4.jpg

-73/23/EEC Low Voltage Directive Guidelines

Tüm aydınlatma ürünleri ilgili labaratuarlarda test edilmekte ve "ENEC" (European Normas of Electrical Certification), "CE-EN "73/23/EEC - 93/68/EEC standartlarına göre üretilmektedir. ENEC ürünün ilgili EN emniyet sınıflarına ve Avrupa Alçak Gerilim Direktifi gereksinimlerine uygun olduğunu gösterir. CE işareti Led aydınlatma armatürleri , ledli aydınlatma direkleri, komponentlerini, trafoları ve ekipmanlarını kapsar. Ürünlerin Avrupa emniyet direktif ve standartlarına uygun olduğunu gösteren zorunlu işarettir. Ürünlerimizin teknik özellikleri CE-EN "73/23/EEC - 93/68/EEC yönetmeliklerine uygunluk taşımaktadır. Paketleme, donanım yönergeleri ve servis dokümanları CE işareti taşımaktadır.
sertifika_5.jpg

88/378/eec, 1-2

D&B çocuk parkları ve İzmir dış mekan spor aletleri Avrupa oyuncak standardı 88/378/EEC direktifine ve AB uyum yasaları çerçevesinde yayımlanan Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliği’ne uygun olarak imal ve ithal edilmektedir ve CE uygunluğuna sahiptirler. CE (European Confirmity) işareti: CE işareti, Avrupa Birliğinin (AB), teknik mevzuat uyumu çerçevesinde malların serbest dolaşımının tam anlamıyla sağlanması amacıyla ürünlerin teknik yapılarına ilişkin mevzuatı daha basit ve genel hale getirmek için 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamına giren ürünlerin bu direktiflere uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini sağlık, güvenlik ve tüketicinin ve çevrenin korunması gerekliliklerine uygunluğunu gösteren ve Conformité Européenne kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir birlik işaretidir. 88/378/EEC direktifi: Bu direktif topluluk içinde piyasaya sürülen oyuncakların yerine getirmek zorunda olduğu temel güvenlik gereksinimlerini belirler. T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan Oyuncaklar Hakkında Yönetmelik’e ulaşmak için tıklayın.
sertifika_6.jpg

93/68eec

D&B Avrupa standartlarında tasarladığı ve ürettiği ergonamik, güvenli ve uzun ömürlü kent mobilyaları ürünlerini CE belgesi ile taçlandırmıştır.