0 232 237 01 13
D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları Hakkımızda
Hakkımızda

Metal , ahşap  ve kalıp üretim sektöründeki 30 yıllık tecrübesini, 2006 yılında; aydınlatma, çocuk parkı ve kent mobilyaları üretimi sektörüne taşıyan D&B ; makine parkurlarını ve üretim birimlerini genişleterek, yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atarak sektöründeki başarısını kanıtlamıştır.

Üretim sektöründen edindiği tecrübesiyle, üretim yaptığı alanları geliştiren ve büyüme hızını artıran D&B , adını şirketin temellerini atan Elektrik  Müh. Orhan Gazi Onur’un çocukları Satın Alma Müdürümüz Pey. Mim.  Dilara Berna Onur ve Yönetim Kurulu Başkanımız Berat Onur’un isimlerinin baş harflerinden almıştır.

30 bin metrekarelik genişletilebilir alan üzerine kurulu  4.500 m² kapalı ve 3000 m² açık üretim alanına sahip olan fabrikası ile ; alüminyum, ahşap, metal ve plastik olmak üzere dört dalda üretim yapmaktadır.

Aydınlatma Direkleri , armatürleri , kent mobilyaları  ve çocuk oyun grupları alanındaki tüm ürünleri kendi bünyesinde üreten D&B ; bu şekilde hem kalite kıstasını artırmakta hem de maliyet açısından avantaj sağlamaktadır.

%100 yerli sermaye ile tasarım ve üretim yapan D&B ; tüm elektronik, mekanik ve endüstriyel parçaları son aşamaya kadar kendi bünyesinde üretmektedir.

Sektöründe Türkiye’nin lider imalatçıları arasında olan D&B , gücünü genç ve dinamik kadrosu ile işine duyduğu saygı ve tutkudan almaktadır.

Aydınlatma, kent mobilyaları ve çocuk oyun grupları ile üst düzey kalitede hizmet vermeyi hedef edinmiş D&B ; ihtiyaca yönelik, uzun ömürlü , güvenilir ve kullanışlı ürünler tasarlamaya ve üretmeye devam etmektedir.