0 232 237 01 13

Modern Aydınlatma

Modern aydınlatma direkleri şık tasarımların bir arada bulunduğu, armatür çeşitlerinin özelleştirildiği, alüminyum, çelik, demir malzeme yapılarından oluşan ışık sistemleridir. Kent mobilyaları içerisinde olan aydınlatma bireylerin konforunu ve şehrin estetik görünüm ve düzenini ön planda tutmaktadır. Modern aydınlatma direklerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Aydınlatma sistemleri ve ışık hayatın olmazsa olmazları içerisindedir. Modern aydınlatma direkleri klasik aydınlatma ve gold seri aydınlatma direklerine göre daha detaycı ve yenilikçi görünüme sahiptir.

Modern Aydınlatma Direği Modelleri

 • Modern Alüminyum Aydınlatma Direkleri
 • Modern Galvanik Aydınlatma Direkleri
 • Modern Çelik Aydınlatma Direkleri
 • Modern Prejökter Direkleri
 • Modern Dekoratif Aydınlatma Direkleri
 • Modern Bahçe Aydınlatma Direkleri
 • Modern Park Aydınlatma Direkleri


 • Modern aydınlatma direklerinin en sık kullanıldığı dış mekan alanları park ve bahçelerdir. Park ve bahçe tasarımları diğer mekanlara göre daha yeşil ve özel alanlar içerisinde olduğu için, tasarımsal olarak daha çok ön plana çıkan, modernliği ve estetikliği yansıtan parçalardır. D&B Aydınlatma park bahçe ekipmanları tarafından üretilen modern aydınlatma direklerimiz tasarım ödülü almış ürünlerimizdendir. Kent aydınlatmaları üretiminde kalite, minimum enerji tüketimi ve tasarımı ön plana çıkararak, sektördeki rakiplerine öncülük eden DB Aydınlatma tarafından üretilen modern ve klasik aydınlatma direkleri, galvanize edilmiş metal , alüminyum ve birinci sınıf polikarbon malzeme kullanılarak üretilmiştir. Aydınlatma direkleri ürünlerimiz Sokak, cadde, park, bahçe, alışveriş merkezleri gibi dış mekanlarda kullanım için ideal olan ürünlerdir. Hem kullanıcı deneyimi hem de dayanıklı olması nedeniyle tercih sebebi yüksektir.
  Aydınlatma direkleri galvanize edilmiş metal ve alüminyum üzeri elektrostatik toz boyaya sahip ana gövde ile dış mekan aydınlatma direkleri, rüzgar, yağmur, güneş gibi hava şartlarına, korozyona, ısı değişikliklerine darbelere dayanıklıdır, şık tasarımdan ödün vermeden minimum enerji tüketimi ile maximum ışık verimliliği sağlayacak şekilde üretilmiştir. Aydınlatma direklerimiz bakım gerektirmez yıpranmadan uzun yıllar kullanıma uygundur.

  İçerikler

  Görüntülenen 1 - 24, Toplam 50