0 232 237 01 13

Modern Aydınlatma

D&B Aydınlatma park bahçe ekipmanları tarafından üretilen modern aydınlatma direklerimiz tasarım ödülü almış ürünlerimizdendir.

Kent aydınlatmaları üretiminde kalite, minimum enerji tüketimi ve tasarımı ön plana çıkararak, sektördeki rakiplerine öncülük eden DB Aydınlatma tarafından üretilen modern ve klasik aydınlatma direkleri, galvanize edilmiş metal , alüminyum ve birinci sınıf polikarbon malzeme kullanılarak üretilmiştir. Aydınlatma direkleri ürünlerimiz Sokak, cadde, park, bahçe, alışveriş merkezleri gibi dış mekanlarda kullanım için ideal olan ürünlerdir. Hem kullanıcı deneyimi hem de dayanıklı olması nedeniyle tercih sebebi yüksektir.

Aydınlatma direkleri galvanize edilmiş metal ve alüminyum üzeri elektrostatik toz boyaya sahip ana gövde ile dış mekan aydınlatma direkleri, rüzgar, yağmur, güneş gibi hava şartlarına, korozyona, ısı değişikliklerine darbelere dayanıklıdır, şık tasarımdan ödün vermeden minimum enerji tüketimi ile maximum ışık verimliliği sağlayacak şekilde üretilmiştir.

Aydınlatma direklerimiz bakım gerektirmez yıpranmadan uzun yıllar kullanıma uygundur.

İçerikler

Görüntülenen 1 - 24, Toplam 50