0 232 237 01 13

Geri dönüşüm Çöp Kovası Modelleri

Geri dönüşüm çöp kovası modelleri, şehir donatı öğesi elemanları içerisinde çevre düzenleme ve atıkların bir alanda geri dönüştürülmesi için toplanan kutulardır. Çöp kovası modellerinden farklı olarak geri dönüşüm kovalarının çöp kovalarından farklı olarak tasarımlarında evrensel geri dönüşüm sembolü mevcuttur. Diğer çöp kovaları, çöp kutusu ve küllük modellerinin kullanımı dışında plastik, cam, tıbbi atık, kağıt, teneke gibi metal, plastik, cam, iğne ucu parçalarını geri dönüştürmek için tasarlanan kutulardır. Dış mekan geri dönüşüm kovaları birçok farklı alanda sıklıkla kullanılan çevreye verim sağlayan enerji verimliliği yüksek, geri dönüştürülüp, doğada kullanılan malzemelerdir.

Geri Dönüşüm Çöp Kovaları ile Atık Çöp Kutuları Arasındaki Fark Nelerdir?

Geri dönüşüm çöp kovalarının üzerinde evrensel atık sembolünün dışında farklı renkler mevcuttur. Sarı, mavi, yeşil, kırmızı renkler kutunun geri dönüşüme uygun olduğunu ve her atık maddenin içerisine atılmayacağını temsil eder. Atık çöp kovalarına günlük tüketim ve dışındaki birçok gereksiz eşya ve dış atıklar atılmaktadır. Geri dönüşüm çöp kovaları içerisinde olan renklerin içerisindeki kırmızı renk tıbbı atık kutusu, sarı renk kağıt ve müsfetteler, mavi renk plastik atıklar, yeşil renk ise cam şişeleri temsil etmektedir.

Geri dönüşüm çöp kovası modelleri ve atık kutular günümüzde çocuk parkı, kent meydanları, şehir merkezleri, okul bahçeleri, hastane, alışveriş merkezi çevresi gibi alanlarda sıklıkla bulunmaktadır. Db Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları firması olarak profesyonel anlamda kent mobilyaları, aydınlatma direkleri, çocuk parkları, ahşap şehir mobilyaları, çocuk parkı ekipmanları, dış mekan spor aletleri, oturma bankı modelleri, dış mekan bahçe aydınlatma aplikleri, modern aplikler, çöp kovaları, dış mekan çöp kutusu ve küllükler gibi şehir mobilyaları üretimini kendi tesisimizde imal etmekteyiz. Dış mekan ve bahçe dekorasyonlarınız için en iyi kent mobilyaları üreticisiyiz. Ürünlerimize göz atıp, bilgi almak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İçerikler

  • 1
Görüntülenen 1 - 10, Toplam 10