0 232 237 01 13
Çocuk Parkı ve Dış Mekan Spor Aletleri

İzmir Çocuk Oyun Grupları

2006 yılından bu yana çocuk oyun gruplarında; çocukların sağlığı ve güvenliğini temel alarak üretim yapan D&B Aydınlatma park bahçe , ahşap ve metal çocuk oyun grupları ile yurt içi ve yurt dışında satışlarını sürdürmektedir. İnsan sağlığına verdiği önem doğrultusunda, İzmir  dış mekan spor aletlerinde de uzun ömürlü, kaliteli, güvenilir ve dayanıklı ürünleri ile ön plana çıkaran şirketimiz; farklı  ürün tasarımları ile de sektördeki diğer firmalara öncülük etmektedir.

Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz

Çocuk parkları ve açık alan spor aletleri alanlarında, gelişen teknolojiden yararlanarak üretim yapmayı sürdüren D&B Aydınlatma park bahçe ; 4500 m² kapalı alan ve 3000 m²’lik açık alana sahip fabrikalarında, insan sağlığı ve güvenliğini baz alarak çalışmalar yapmaktadır. 1985 yılından bu yana metal, alüminyum, plastik ve ahşap üretimi yapan kuruluşumuz, 2006 yılında başladığı çocuk oyun grupları üretiminde büyük başarı sağlamıştır.

Büyümeye Devam Ediyoruz

Yurt içinde olduğu gibi, yurt dışında da yaptığı çalışmalar ile pazardaki diğer firmalara öncülük eden ve ürettiği çocuk oyun grupları ile on binlerce insana ulaşmayı başaran D&B Aydınlatma park bahçe, her yıl yüzlerce yeni ürün ile gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Sahip Olduğumuz Belgeler:

Avrupa Standartları Belgesi
İSO Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

Çocuk Oyun Grupları Ürün Çeşitlerimiz

1. Ahşap Polietilen Çocuk Parkları

İzmir Çocuk oyun grupları arasında en fazla talep gören ürünler arasında yer alan ahşap polietilen çocuk parkları, gerek sağlık açısından gerekse üretimde gösterilen hassasiyet doğrultusunda çocukları hiçbir şekilde tehdit etmemektedir. Dış mekânda olduğu gibi, iç mekanda da kullanılmaya elverişli olan ahşap polietilen çocuk parkı üretiminde; fonksiyonellik, kullanım ömrü ve dayanıklılık özelliklerini ön plana çıkaran D&B Aydınlatma park bahçe  olarak, çocukların hayal dünyalarını genişletecek ve mutlu olmalarını sağlayacak ürünler tasarlıyoruz.

2. Metal Polietilen Çocuk Parkları

Dış mekânlarda daha fazla kullanılan metal polietilen çocuk parkları; okul öncesi eğitim merkezleri, halka açık parklar, kentleşen inşaat projeleri , çocuk eğlence merkezleri gibi birçok alanda konumlandırılmaktadır. Anti bakteriyel özelliğe sahip olan malzemeden üretilen parklar, çocukların sağlığını da korumaktadır. Yaralanma, düşme gibi durumlara yüksek düzeyde önlem ve güvenlik niteliğine sahip olan oyun parkları ile başta Ege Bölgesi olmak üzere, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda büyümeye devam ediyoruz.

3. Dış Mekan Spor Aletleri

D&B Aydınlatma park bahçe olarak , açık alan izmir dış mekan spor aletleri için fonksiyonel ve uzun ömürlü ürünler ile ergonomik  tasarımlar yapıyoruz. Park ve bahçelerde konumlandırılan dış mekan spor aletleri ile toplumda spor yapmanın önemine dikkat çekildiği gibi; sporu seven insanlar için de uygun ortam hazırlanmasına destek oluyoruz. İzmir Dış mekan spor aletlerini kapsayan üretimlerde; yararlılık, sağlık, dayanıklılık gibi niteliklere vurgu yapan şirketimiz, toplumun spora olan eğilimini artırmayı da bir sosyal sorumluluk projesi olarak benimsiyor.