0 232 237 01 13

DB 184 Oturma Bankları

DB 184 Oturma Bankları

Kent mobilyaları, dış mekanlarda gerek dekorasyon gerekse dinlenme ihtiyacına karşılık verdiği gibi, oturma bankları dizayn ve dinlenme açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan, DB - 184 oturma bankı, tasarımı ile ön plana çıkmakla birlikte, ergonomik tasarımı ile de konfor sağlamaktadır.

Park ve bahçeler başta olmak üzere, kent düzenlemesinin yapıldığı her alanda ihtiyaç duyulan oturma bankları; kentsel tasarıma uyum sağlamak durumunda olduğu gibi, DB -184 oturma bankı, hem kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamakta hem de görünüm olarak kent yapısını desteklemektedir.

Oturma bankları, uzun kullanım ömrüne sahip olması gereken ürünler olduğu gibi, dış mekanlarda kullanıma uygun olma gerekliliği taşıdığından; DB-184 oturma bankı, birinci sınıf emprenyeli ahşaptan üretilmiş ve elektrostatik boya ile kaplanmıştır. Üretim aşamasında gösterilen titizlik ve profesyonel çalışma sayesinde, kullanım ömrü azami düzeye çıkarılan oturma bankları arasında yer alan ürün; hava şartları, bakteri, böcek ve mantarlanma gibi sorunlara karşı da dayanıklıdır.

Konfor sağlayan, estetik tasarımı ile konumlandırıldığı dış mekanların dizaynına katkıda bulunan ve dayanıklı yapısı ile kaliteli üretimi sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip olan DB-184 oturma bankı en sık tercih edilen kent mobilyaları arasında yer almaktadır.

Nicel Özellikler

•155 cm boy

•45 cm en

•80 cm yükseklik

Nitel Özellikler

•Elektrostatik toz boya

•Birinci sınıf emprenyeli ahşap

•Galvanize edilmiş metal