0 232 237 01 13

DB 202 Oturma Bankları

DB 202 Alüminyum - ahşap oturma bankı

D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları ve kent mobilyaları tarafından üretilen DB 202 tasarım ödüllü ürünlerimizdendir.

Kent mobilyaları üretiminde kalite ve tasarımı ön plana çıkararak, sektördeki rakiplerine öncülük eden DB Aydınlatma tarafından üretilen DB 202 oturma bankı 1.sınıf emprenyeli ahşap ve alüminyum malzeme kullanılarak üretilmiştir. Cadde, park, bahçe gibi dış mekanlarda kullanım için ideal olan ürün; hem kullanıcı deneyimi hem de dayanıklılığı ile tercih sebebi olmaktadır.

Yere sabitlene bilinir, alüminyum üzeri elektrostatik toz boyaya sahip ana iskeletli oturma bankı, dış mekan hava şartlarına, korozyona ısı değişikliklerine darbelere dayanıklıdır, kolay kırılmaz ve çoğu kimyasal etkilerden zarar görmezler.

Oturma banklarımız bakım gerektirmez yıpranmadan uzun yıllar kullanıma uygundur.

Ahşaptan üretilmiş olan oturma kısmının yanı sıra, alüminyum dökümden yapılmış olan şık bank ayağı ile de dikkat çeken DB 202 oturma bankı, uzun süreli dinlenme sağlamaktadır. Konforlu yapısı ile ön plana çıktığı gibi, klasik görünümü ile de dış mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Modern kent yapısını daha estetik hale getirmek ve park, bahçe, piknik alanları, sahil gibi dış mekanlarda kullanıcıların rahat bir şekilde dinlenmelerini sağlamak amacıyla üretilen kent mobilyası, modern ve şık tasarımı ile dikkat çektiği gibi, konfor sağlayan yapısı ile de ideal kullanım sunmaktadır.

D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları tarafındanüretilen bütün ürünler de olduğu gibi DB 202 oturma bankı ‘da TSE standartlarına uygun olup ISO Kalite Belgesi ile Avrupa Standartları Kalite Belgesi’ne sahiptir.

Niteliksel Özellikler

* Elektrostatiktoz boya

* 1.sınıf emrenyeli ahşap

* Alüminyum döküm

EBATLAR

W 145 CM

D 136 CM

H 79 CM

V 1.5 CM2