0 232 237 01 13

DBC 001

Çocuk çöp kovaları, çöp kovaları, oturma bankı, oturma bankları

DBC 001 - Çöp Kovası

D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları ve kent mobilyaları tarafından üretilen DBC 001 tasarım ödüllü ürünlerimizdendir.

Kent mobilyaları üretiminde kalite ve tasarımı ön plana çıkararak, sektördeki rakiplerine öncülük eden DB Aydınlatma tarafından üretilen Çocuk Çöp Kovası, galvanize edilmiş metal ve birinci sınıf emprenyeli ahşap kullanılarak üretilmiştir. Cadde, park, bahçe gibi dış mekanlarda kullanım için ideal olan ürün; hem kullanıcı deneyimi hem de dayanıklılığı ile tercih sebebi olmaktadır.

Çocuk Çöp Kovalarımız; bakım gerektirmez yıpranmadan uzun yıllar kullanıma uygundur.

Modern kent yapısını daha estetik hale getirmek ve park, bahçe, piknik alanları, sahil gibi dış mekanlarda kullanıcıların rahat bir şekilde dinlenmelerini sağlamak amacıyla üretilen kent mobilyası, modern ve şık tasarımı ile dikkat çektiği gibi, konfor sağlayan yapısı ile de ideal kullanım sunmaktadır.

D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları tarafından üretilen bütün ürünler de olduğu gibi DBC 513 Çöp Kovası ‘da TSE standartlarına uygun olup ISO Kalite Belgesi ile Avrupa Standartları Kalite Belgesi’ne sahiptir.

Çocuk çöp kovalarımız tasarım ödüllüdür. Çocukların hoşuna gidecek şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle çocuklarımıza çöpleri yerlere atmaması için gerekli bilgiler aşılanmış olur.

Nitel Özellikler

•Elektrostatik toz boya

•1.sınıf emprenyeli ahşap

•Galvanize edilmiş metal