0 232 237 01 13

Design-4

Design, oturma bankı, oturma bankları, ahşap oturma bankı

Design-4

D&B Aydınlatma park bahçe ekipmanları imalat san. 2006’dan günümüze kadar aydınlatma ve kent mobilyaları üretmektedir. Hazırlanan makineler için kullandığımız malzemeler hem kaliteli hem de sağlıklı hammaddelerden yapılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen her şey %100 yerli sermayedir.

Uzman bir kadro ile hazırlanan ürünlerimizde özel tasarım ve kalite her zaman ön plandadır. Dizayn konusunda kendini her zaman geliştiren ve yenileyen firmamız, bu konuda tasarım ödülü almıştır. Bahçelerin vazgeçilmezi olan çiçekler için saksı seçimi son derece önemlidir. Bu yüzde üretilen ahşap saksı ve metal saksılar tam size göredir.

Aydınlatma, kent mobilyaları, İzmir çocuk parkları, İzmir dış mekan spor aletleri, çocuk parkları üst düzey kalite ile sizlere sunulmuştur. DB aydınlatma park bahçe tarafından hazırlanan oturma bankları yapılırken sizin rahatınız göze alınarak hazırlanmıştır. Firmamız için önemli olan her zaman sizin huzurunuz ve mutluluğunuzdur. Konusunda sektörün öncüsü olan firmamız her zaman yeni proje ve fikirleri ile ön plana çıkmıştır.