0 232 237 01 13

DBM 31

DBM 31 Galvaniz Ahşap kamelya ve pergoleler

D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları ve kent mobilyaları tarafından üretilen DBM 31 Ahşap kamelya ve pergolelertasarım ödüllü ürünlerimizdendir.

Kent mobilyaları üretiminde kalite ve tasarımı ön plana çıkararak, sektördeki rakiplerine öncülük eden DB Aydınlatma tarafından üretilen DBM 31 Ahşap kamelya ve pergoleler, galvanize edilmiş metal ve birinci sınıf emprenyeli ahşap kullanılarak üretilmiştir. Cadde, park, bahçe gibi dış mekanlarda kullanım için ideal olan ürün; hem kullanıcı deneyimi hem de dayanıklılığı ile tercih sebebi olmaktadır.

Yere sabitlene bilinir, galvanize edilmiş metal üzeri elektrostatik toz boyaya sahip ana iskeletliAhşap kamelya ve pergoleler, dış mekan hava şartlarına, korozyona ısı değişikliklerine darbelere dayanıklıdır, kolay kırılmaz ve çoğu kimyasal etkilerden zarar görmezler.

Ahşap kamelya ve pergoleler; bakım gerektirmez yıpranmadan uzun yıllar kullanıma uygundur.

Modern kent yapısını daha estetik hale getirmek ve park, bahçe, piknik alanları, sahil gibi dış mekanlarda kullanıcıların rahat bir şekilde dinlenmelerini sağlamak amacıyla üretilen kent mobilyası, modern ve şık tasarımı ile dikkat çektiği gibi, konfor sağlayan yapısı ile de ideal kullanım sunmaktadır.

 

D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları tarafından üretilen bütün ürünler de olduğu gibi DBM 31 Ahşap kamelya ve pergoleler ‘de TSE standartlarına uygun olup ISO Kalite Belgesi ile Avrupa Standartları Kalite Belgesi’ne sahiptir.

Nitel Özellikler

•Elektrostatik toz boya

•1.sınıf emprenyeli ahşap

•Galvanize edilmiş metal

EBATLAR

H 3mt

W 3.50 mt

D 1.75 mt