0 232 237 01 13

DBP 08

DBP 08 Alüminyum Döküm Çeşme

D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları ve kent mobilyaları tarafından üretilen DBP 08 tasarım ödüllü ürünlerimizdendir.

Kent mobilyaları üretiminde kalite ve tasarımı ön plana çıkararak, sektördeki rakiplerine öncülük eden DB Aydınlatma tarafından üretilen DBP 08Alüminyum Döküm Çeşme, alüminyum döküm malzeme kullanılarak üretilmiştir. Cadde, park, bahçe gibi dış mekanlarda kullanım için ideal olan ürün; hem kullanıcı deneyimi hem de dayanıklılığı ile tercih sebebi olmaktadır.

Yere sabitlene bilinir, alüminyum döküm üzeri elektrostatik toz boyaya sahip ana iskeletli Alüminyum Döküm Çeşme, dış mekan hava şartlarına, korozyona ısı değişikliklerine darbelere dayanıklıdır, kolay kırılmaz ve çoğu kimyasal etkilerden zarar görmezler.

Alüminyum Döküm Çeşmelerimiz ; bakım gerektirmez yıpranmadan uzun yıllar kullanıma uygundur.

Modern kent yapısını daha estetik hale getirmek ve park, bahçe, piknik alanları, sahil gibi dış mekanlarda kullanıcıların rahat bir şekilde dinlenmelerini sağlamak amacıyla üretilen kent mobilyası, modern ve şık tasarımı ile dikkat çektiği gibi, konfor sağlayan yapısı ile de ideal kullanım sunmaktadır.

D&B Aydınlatma Park Bahçe Ekipmanları tarafından üretilen bütün ürünler de olduğu gibi DBP 08 Alüminyum Döküm Çeşme ‘de TSE standartlarına uygun olup ISO Kalite Belgesi ile Avrupa Standartları Kalite Belgesi’ne sahiptir.

Nitel Özellikler

* Elektrostatik toz boya

* Alüminyum döküm

EBATLAR

W 36 CM

D 15 CM

H 45 CM

V 0,024 M2